AK Parti de esnek çalışma saatine geçiyor

AK Parti Meclis Grubu, dünya çapında salgına dönüşen koronavirüsle mücadele önlemleri kapsamında esnek çalışma sistemine geçecek. Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu'nun, Kovid-19'la mücadeleye ilişkin tavsiyeleri doğrultusunda kamu ve özel sektörde geçilen esnek çalışma modeli, AK Parti milletvekilleri için de uygulanacak.

ANKARA'YA YAKIN İLLERDEKİ VEKİLLER KATILACAK

AK Parti TBMM Grup Başkanlığı'nın aldığı karar doğrultusunda, Meclis'te bu hafta yasama faaliyetlerine, AK Parti'den, TBMM Adalet Komisyonu ve İçişleri Komisyonu üyeleri ile yakın illerden milletvekilleri katılacak. Bu kapsamda dengeli ve kısa çalışma programı yürütülecek. Meclis'in bu haftaki çalışmalarına iştirak edecek AK Parti milletvekilleri belirlendi.

80 İSİM TESPİT EDİLDİ

TBMM Genel Kurulu ve komisyonlardaki çalışmalara AK Parti Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Bolu, Çankırı, Çorum, Düzce, Eskişehir, Kayseri, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde ve Tokat milletvekillerinden oluşan yaklaşık 80 ismin katılımı planlanıyor. Bu hafta için çalışmalara katılamayacak milletvekillerinin ise bu sürede evde kalmaları istendi.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar