Artık Yalnız Değilsiniz!

Son 8 Yılda sizin ya da bir yakınınızın uğradığı Trafik kazaları sonucu kalıcı sakatlık veya ölümle sonuçlanan durumlarda Tazminat hakkınız olduğunuzu biliyor musunuz?
Trafik kazaları sonrası vefat edenlerin eşi ya da çocuklarına, Sakat kalanların ise kendilerine ayrılmış ciddi tazminatlar bulunmaktadır.
Kaza sonucunda ortaya çıkan bu zararların tasfiye işlemleri; konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekip çalışması sonucunda çözümlenebilmektedir. Mevcut sigorta sektöründeki rekabet koşulları ve olumsuz yaklaşımlar maalesef kaza olayları sonucunda bir takım mağduriyetlerin oluşmasına neden olmaktadır. Ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi için mutlaka konusunda uzman ve deneyimli bir ekibin profesyonel desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Öyle ki; bazen bilgi sahibi olmadığımız pek çok konuda hakkımızın olduğunu ancak konusunda uzman, deneyimli kuruluş ve kişilerden öğrendiğimiz bir gerçektir.
Kaza sonucunda sigorta şirketlerinden talep edilecek her türlü bedeni ve maddi kayıplar bazen sonucu belli olmayan uzunca bir süreci gerektirmektedir. Bu durum ilgili kuruluşların keyfi tutumlarından kaynaklanabileceği gibi bazen de hak sahiplerinin haklarını takip etme konusunda yeterli bilgiye sahip olmamalarından kaynaklanmaktadır. Oysa mevcut yasalar ve sigortacılık mevzuatı kaza ve zarara uğrayan insanları korumayı amaçlamaktadır. Kaybedilen her değerin mutlaka karşılığı olacağı bilinci ile hareket edildiği takdirde zararların telafi edilmesi mümkün olabilmektedir. Ancak her konuda olduğu gibi sigorta işlemlerinde de bilgi birikimi olan ve konusunda uzman personel ile sorunların çözümlenmesi doğru yol olarak görünmektedir. Hasar Takip Merkezi bu düşünce ve anlayıştan hareketle ortaya çıkmıştır.
Biz, Hasar Takip Merkezi olarak; Sigorta kapsamında oluşan her türlü ölüm, daimi sakatlık vb. maddi zararların karşılığı olan tazminat taleplerinin tarafımızdan takip edilerek mümkün olan en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırılmasını sağlıyor ve tazminat çıkıp sizin kendi hesabınıza yatırılana kadarda hiçbir ücret almıyoruz.
 
 
Bizlere Türkiye'nin her yerinden 0216 288 0 388 no'lu telefondan ulaşabilir ya da www.hasartakipmerkezi.com sitemize girerek iletişim formundan kayıt bırakabilirsiniz

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar