“Ayrıştırıcı değil Birleştirici Olacağım”

Türkoğlu, Çumra’da insanlar arasında bir ayrıma izin vermeyeceğini ve ayrıştırıcı değil birleştirici, insan merkezli bir siyaset izleyeceğini belirterek, ”Kimseyi ötekileştirmeden, sosyal yaşantısına müdahale etmeden kardeşçe yaşanabilecek bir Çumra özlemi MHP ile son bulacaktır” dedi.

Aday adaylığı döneminde Çumra’nın tüm köy ve mahallelerini ziyaret ettiğini söyleyen MHP Çumra Belediye Başkan A. Adayı Ramazan Türkoğlu, teşkilatlardan ve Çumra halkından büyük teveccüh gördüğünü ifade ederek, “Partimin aday göstermesi durumunda Çumra’nın sosyo-ekonomik yapısını bugünkünden daha ileriye taşıyacağım. Tarım başta olmak üzere sanayide önemli bir yere sahip olan ilçemizin daha modern ve yaşanabilir kent olmasını sağlayacak akılcı projelerim bulunuyor” diye konuştu.

Çumra’nın yaşanabilir modern bir kent olması için kardeşliğin hakim olması gerektiğinin altını çizen Türkoğlu, Çumra’nın tarihinde gelmiş geçmiş en iyi yönetim anlayışının MHP’li bir yönetim döneminde yaşanacağını, herkese, her kesime ayrım yapılmadan eşit hizmet verileceğini ve insanlar arasında farklılık gösterilmeyeceğini ifade etti.

Çumra ve mahallelerinde yaşanan imar sorununa da değinen MHP Çumra Belediye Başkan A.Adayı Türkoğlu şunları söyledi.

“Mirasçılık hukukuna ve mülkiyet hakkına saygımız var. Bu hakkın belediye tarafından gasp edilmesine asla izin vermeyeceğim. Mağdur edilen vatandaşlarımızın isteği ve talepleri doğrultusunda gasp edilen hakları bizim dönemimizde ortadan kaldırılacak ve hakları onlara geri iade edilecektir. Vatandaşlarımızın inşaat sektöründe yaşadığı çok katlı imar sorunu bizim dönemimizde ortadan kalkacak ve atasından yadigar kalan mülkünün üzerinde tasarrufunu istediği gibi kullanacak.”

Çumra’nın “Hayalet Şehir” konumunda olduğunu söyleyen Ramazan Türkoğlu, “Sosyal yaşantısı olmayan Çumra halkı bizim dönemimizde bütün sosyal haklarına sahip olacaktır” dedi.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar