Başkan sözünü tuttu

Başkan sözünü tuttu

Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, geçtiğimiz günlerde Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı olan Allaaddin yurdunu ziyaret etti. Bu buluşmada öğrenciler Başkan Altay’dan Niğde şehidinin ziyaret etme talebinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde KYK Allaaddin Yurdunu ziyaret ederek, öğrencilerle buluşun Başkan Altay, öğrencilerle sohbet ederek onların istek ve şikâyetlerini dinledi. Ziyarette,  öğrenciler Başkan Altay’a 15 Temmuz Kahramanı Ömer Halisdemir’in mezarını ziyaret etmek istediklerini söyledi. Başkan Altay’da öğrencilerin bu isteğini kırmayarak öğrencileri Ömer Halisdemir’ in mezarını ziyarete gönderdi.

ÇOK MUTLU OLDUK

Niğde şehitliği ziyaretinde konuşan öğrenciler, “Biz burada olmaktan çok mutluyuz ve gururluyuz. Vatanımız, milletimiz, bayrağımız için gözünü kırpmadan şehit olan Mehmetçiklerimizi ziyaret ederek fatihi okuduk. Bir yandan acı ve keder bir yandan da onur ve şeref  duygularını tattık.  Çok güzel bir ziyaret oldu” diyerek Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür ettiler.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar