BAŞKAN TUTAL’DAN ZİRAAT ODASI BAŞKANINA ZİYARET

Başkan Ahmet Ünver’e yeni görevinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Sivil toplum örgütleri bizler için çok önemli. Birlikte ortak hareket ederek Seydişehir’e ekonomik kazanç nasıl sağlarız bunların çalışmalarını yapıyoruz. Seydişehir Belediyesi olarak üzerimize düşen her türlü çalışmanın yanındayız” dedi.
 
STK’ların toplumsal dinamiğin ve demokrasinin, toplumsal barışın, kalkınmanın, uzlaşma kültürünün en temel öğelerinden biri olduğunu belirten AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, “Oda başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Üreticilerimize, çiftçilerimize hizmet noktasında Ziraat Odamızla el ele vererek sorunları beraberce aşacağız. Bu kapsamda her türlü hizmete hazırız" diye konuştu.
 
Ziraat Odası Başkanı Ahmet Ünver, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve İlçe Başkanı Konurer’e teşekkür etti. Ortak paydanın Seydişehir olduğunu ve ilçe tarımına ivme kazandırılması noktasında sulu tarımın önemini belirten Ünver, gerekli çalışmaların yapılacağını sözlerine ekledi.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar