Beyşehir’de Bayındır dönemi başladı

Beyşehir’de 31 Mart’ta yapılan mahalli idareler seçimlerinde bağımsız aday olarak seçilen İlçe Belediye Başkanı Adil Bayındır, düzenlenen devir teslim töreninin ardından yeni görevine başladı.

Beyşehir Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen törende eski Belediye Başkanı Murat Özaltun, şehrin mührünü yeni Başkan Bayındır’a teslim etti. Beyşehir Belediyesi hizmet binası önünde toplanan coşkulu kalabalığa hitap eden Başkan Bayındır, kendisine 4’üncü kez belediye başkanlığı görevini layık gören hemşerilerine teşekkür etti. 26 Mart 1989’da başlayan süreçte üst üste 3 dönem ilçeye hizmet ettiğini hatırlatan Bayındır, “3 dönem siz bana güvendiniz. Ben sizin yüzünüzü kara çıkarmamaya çalıştım. Sizlerle beraber 7’siyle 70’iyle sabahın 6’sından gecenin 2’sine kadar hep çalıştık, hepimiz birlikte şehrimize hizmet ettik. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

BU KAPI BENİM DEĞİL SİZİN

Bugün hep birlikte bir yolculuğa daha çıktıklarını konuşmasında vurgulayan Bayındır,  “Bu, 5 senelik bir yol. O üç dönem değil bu. İnşallah Beyşehir birliğini kurarak çıktığımız şu 70-80 günlük yolda 31 Mart akşamı inandınız, güvendiniz. 31 Mart akşamı bizi sandıktan çıkardınız. Büyüklük yapmadan, kibire kapılmadan 5 yıl yedisiyle yedi, yetmişiyle yetmiş ilgiyle yaklaşarak ilçeme hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağım. Bu kapı sizin, benim değil. Sizlerin emanetini taşıyacağım orada, o kapıdan her şekilde gireceksiniz, her türlü adaleti, samimiyeti göreceksiniz” diye konuştu.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar