Beyşehir Belediyesporlu futbolcular sahayı temizledi

Beyşehir ilçesinin temsilcisi Beyşehir Belediyespor Futbol Takımı, Pazar günü kendi sahasında konuk edeceği ligin iddialı ekiplerinden Karapınar Belediyespor’la oynayacağı müsabaka öncesi 75’inci Yıl Cumhuriyet Stadı’nda kar temizliği mesaisi yürüttü.

Sahanın karla kaplı olması nedeniyle tehir edilmemesi için bugünden harekete geçen mavi-beyazlı ekibin futbolcuları ve teknik heyeti, görevlilerle birlikte kar temizliği yaptı.

Beyşehir Belediyespor Futbol Takımı antrenörü Özcan Sert, yaptığı açıklamada, kar yağışının durmasının ardından maçın oynanacağı stadın beyaz örtüden arındırılması için çalışmaların başladığını belirterek, “Beyşehir Belediyesporlu teknik heyet ve futbolcular olarak biz de Beyşehir Belediyesi’nin tahsis ettiği görevlilerle sahadaki görevli arkadaşlara yardımcı oluyoruz. Bu konuda herkes seferber olmuşken, çalışmalara biz de kayıtsız kalamazdık. Böylece yürütülen çalışmaları hızlandırmış olduk. İdman öncesi biz de kar temizliği yapan görevlilerimize eşlik ettik.Bu anlamda, bu maçın oynanması için herkes seferber olmuşken, seyircimizin takımımıza tam destek vermesi ve yanımızda olması için hafta sonu stadyumda aramızda görmek istiyoruz. Beyşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Özaltun, Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Mehmet Bayındır olmak üzere tüm yöneticilerimize, saha görevlilerimize takımımıza verdiği destek ve katkılardan ötürü teşekkür ediyorum.”

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar