Chelsea için mi Londra'da?

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, "Londra'ya dostlarımı ziyarete gittim" derken; menajeri Batur Altıparmak "Ben Ankara'dayım. Kiminle, hangi transfer görüşmesi?" diye konuştu. 

G.Saray kaptanı Selçuk İnan, hakkında çıkan transfer haberlerine isyan etti. Dün bir gazetede menajeriyle birlikte Londra'ya Chelsea ile transfer görüşmesi yapmak için gittiği iddia edilen ve telefonları susmayan Selçuk "Ben Galatasarayın kaptanıyım. Şampiyonluk yarışında son dört maça girmişiz. Hocamızın verdiği iki gün izinde yakın dostlarımın davetini kıramadım. Londra'ya geldim. Biraz saygı bekliyorum" diye konuştu 

"Kimseden teklif almadım!" 
Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak, SABAH'a yaptığı açıklamada "Bu haberler nereden çıkıyor bilmiyorum. Ben Ankara'dayım. Selçuk için bana ulaşan bir teklif yok. Selçuk, iki günlük iznini Londra'da geçiriyor" dedi. Selçuk geçtiğimiz günlerde GSYIAD'dan yılın futbolcusu ödülünü alırken "İyi ki Galatasaray'a gelmişim. Ağabeylerimiz UEFA Kupası'nı aldı. Bizim de hedefimiz Şampiyonlar Ligi" diye konuşmuştu. 

Aslan'a 5 yıl imza atmıştı! 
İki sezon önce Trabzonspor ile kontratı bittikten sonra Galatasaray'a imza atan Selçuk İnan o tarihte üç Avrupa kulübünden gelen teklifleri geri çevirmişti. İspanya'dan Espanyol, Fransa'dan Toulouse ve İngiltere'de West Bromvich Albion'un tekliflerine olumsuz yanıt veren Selçuk, çocukluk hayalim dediği Galatasaray ile beş yıllık sözleşme imzalamıştı.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar