Çumra Anadolu’nun sanayi bölgesi olacak

ASKON Konya Şube Yönetimi Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, ASKON işbirliği ile yapımı devam eden Çumra OSB hakkında istişarelerde bulunuldu.

ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım ve şube yönetim kurulu üyeleri Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sohbet ortamında geçen ziyarette konuşan ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım, “Sayın başkanımıza yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Çumra Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz Çumra OSB projemizin tamamlanması ve buranın iyileştirilmesinde ASKON olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Çumra OSB’nin Çumra ve Konya için büyük önem taşıdığının altını çizen Yıldırım, “Mevcutta müteşebbislerin üretime başladığı Çumra OSB’de, 8 milyon metrekarenin üzerinde bir alana sahip genişleme alanıyla bambaşka bir sanayi üssü kurmayı hedefliyoruz. Çalışmalarda çok önemli mesafe kat edildi. ASKON olarak çok önemli markaları buraya çektik ve çekmeye devam edeceğiz. Başkanımızla birlikte yapacağımız çalışmalarla Çumra OSB Türkiye’nin markası haline gelecek” dedi.

ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ

Ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz da, “Ülkemiz ve şehrimizin önde gelen bir STK’sının ziyareti bizleri mutlu etti. ASKON’u yakinen tanıyoruz. Çumra’mızda yapımı devam eden Organize Sanayi Bölgesi’nde büyük emekleriniz var. Genişleme alanı ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Çumra’nın büyük bir sanayi üssü olması adına elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz” dedi.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar