Eşinin gözlerinin önünde genç adamı tek yumrukla bayılttı

Gaziantep’te bir benzin istasyonunda araç lastiğine hava basma sırası yüzünden çıkan kavga kameraya yansıdı. Kavgada eşinin gözleri önünde yumruk darbesi alan adam yere düşerek bayıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, Gaziantep'in merkez Şahinbey ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde yaşandı. Benzin istasyonuna gelerek aracının lastiğine hava basmak isteyen iki şahıs arasında tartışma yaşandı. Tartışmada şahıslardan biri karşısındakini sakinleştirip uzaklaşmaya çalıştı.

Bir türlü sakinleşmedi 

Bir türlü sakinleşmeyen şahıs karşısındaki adamı itince kavga çıktı. Kavgada eşinin gözleri önünde yumruk darbesi alan şahıs yere düştü. Yerde de tekme ve yumruk darbesi alan şahıs baygınlık geçirdi.

Araçtan inen kadın eşinin yanına koştu 

Kavga sırasında araçta oturan kadın, eşinin bayıldığını görünce koşarak yanına gitti. Daha sonra arabaya dönen kadın cep telefonunu çıkarıp ambulansa haber verdi. O sırada çevrede bulunanların olayı rahat tavırlarla izlemesi gözlerden kaçmadı. Kısa süre sonra ayılan şahıs, olay yerine gelen ambulansta tedavi edildi. Polis ekipleri her iki şahsı da emniyete götürdü. 

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar