HEDEF KONYA'YA HİZMET

Rasyonel Haber Gazetesi ailesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Rasyonel Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sadrettin Soranlar, Yazı İşleri Müdürü Emine Çolak, Haber Müdürü Fatih Ersoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'yı ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.

SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ

İlk olarak Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca'yı makamında ziyaret eden Rasyonel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sadrettin Soranlar, Karatay'ın son dönemlerde gelişim yönünden yaptığı atılımların bundan sonra da devam edeceğine olan inancını yeniledi.

Başkan Hasan Kılca ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türkiye genelinde en yüksek oyu alarak başkanlık görevine seçildik. Seçimler öncesi ekip olarak gece gündüz demeden tüm hemşehrilerimizin gönlünü kazandık. Seçim gezilerimizde dinlediğimiz sorunların çözüme kavuşturulması adına çalışmalarımıza başladık" diye konuştu.

PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK

Karatay Belediyesi'nin ardından Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’u ziyaret eden Soranlar, Meram’da hizmet kalitesinin artacağına dikkat çekti. Kavuş'a hayırlı olsun temennisinde bulunan Soranlar, "Meram'ın her zaman yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz" dedi. Başkan Kavuş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Seçimlerin hemen ardında başlayan ziyaretler devam ediyor. Ziyaretlerin yanı sıra verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesi adına da alt yapı hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere, devam eden projeler ve seçim meydanlarında

verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Meram bu dönem hak ettiği değeri alacak" diye konuştu.

HİZMET ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ

Daha sonra Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'yı ziyaret eden Soranlar, Selçuklu'nun sürekli göç alan bir ilçe olduğuna dikkat çekerek, "Selçuklu her alanda birçok ilçeden başarılı bir ilçe bu başarıların devam edeceğine inanıyorum. Hayırlı olsun" dedi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Selçuklu Başkanımız Uğur İbrahim Altay döneminde yatırım ve hizmet konusunda çıtayı en üst seviyelere çıkardı. Biz göreve geldiğimiz günden buyana çıtayı daha yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz" dedi.

PROJELER HAYATA GEÇİRİLİYOR

Son olarak Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı ziyaret eden Soranlar, Başkan Altay'a hayırlı olsun temennisinde bulundu. Soranlar, "Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ın sorumluluğunun arttığını biliyoruz. Konya'da barışçıl bir siyaset yaparak, başarılı olacağına inanıyorum" dedi. Başkan Altay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seçimler öncesi verdikleri sözleri bir bir hayata geçirmenin gayreti içinde olduklarını söyledi.

Konya için hizmet için besleme çektiklerini ifade eden Altay, "Kamuoyu ile paylaştığımız projelerin hepsi hayata geçecek. Projelerimizin arasında Organize Sanayi Bölgesi toplu ulaşım aksının oluşturulması bulunuyor. Banliyö hattının kurulması ile Organize Sanayi Bölgesi, Otogar, Yeni otogar, tren garı güzergahında projele çalışmaları yapılıyor. Bölgenin ulaşım sorununu çözeceğiz. Bunun yanında METRO gibi önemli projelerin de gerçekleşmesi için çalışacağız" diye konuştu.

Haber: Fatih ERSOY

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar