KARATAYDA FUHUŞ REZALETİ

KARATAYDA FUHUŞ REZALETİ

Rasyonel Haber ekibi Karatay Belediyesi’nin arkasında, hem de Zabıta Müdürlüğü binasının sokağında, fuhuş pazarlığı rezaletini kare kare görüntüledi.

 

SOKAK ORTASINDA PAZARLIK

Her zaman huzur ve sükunetiyle övündüğümüz şehrimizin göbeğinde hem de Karatay Belediyesi’nin burnunun dibinde yaşanan fuhuş pazarlığı rezaleti ilimizin hiç de anlatıldığı gibi olmadığını gözler önüne serdi. Fuhuş rezaletinin Karatay Belediyesi Zabıta Müdürlüğü sokağında yaşanıyor olması yetkililerin bu konudaki duyarsızlığını da ortaya koymuş oldu. Öyle ki pazarlık sonrasında fuhuş için minibüsler dizayn eden ekibin, bugüne kadar yakalanmamış olmaları olayın vahim boyutlara ulaştığını gözler önüne serdi.

 

FUHUŞ İÇİN ORGANİZE OLMUŞLAR

 

Mevlana Şehri Konyamızın ‘İslam Dünyası Turizm Başkenti’ seçildiği ve binlerce yabancı turistin ilimize geleceği bugünlerde Mevlana Müzesi’ne metrelerce uzaklıkta yaşanan çirkin fuhuş pazarlığı saatlerce devam etti. Onlarca aracın cadde üzerinde durarak yaptığı pazarlıklarda 18 yaşından küçük olduğu görülen kızları üç beş araçla birlikte çok sayıda gencin de koruduğu objektiflerimize yansırken olayın organize bir hareket olduğu da anlaşıldı.

 

 

18 yaşından küçük olduğu görünen kızlar araçları durdurup pazarlık yapıyor.

 

Pazarlık sonrası fuhuş için minibüsler kullanılıyor

 

Yol ortasında durdurdukları otomobildeki kişilerle pazarlık eden genç kızlar trafiği de tehlikeye atıyorlar

 

Fuhuş yapan kızları civarda bulunan çok sayıda kişi sürekli kollayıp gözetliyor. Araç içerisinde bekleyen bu gençler olası bir olumsuz durumda hemen müdahale ediyor

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar