Konya müjde bekliyor!

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak olan Konya sokaklarında halka Hükümetten beklentilerini sorduk. Konya sokakları, referandumda tercihlerinin ‘EVET’ yönünde olacağına dikkat çekerken, yeni projelerin de müjdesini beklediklerini söyledi.

Konya sokaklarındaki vatandaşlar, bugüne kadar AK Parti’ye her alanda destek olduklarını belirterek, “Dün sürdürdüğümüz desteğimiz bugünde devam edecek. 2002 yılından buyana çıkan sonuçların rekorunu kıracağız. Türkiye’de en yüksek EVET Konya’dan çıkacak” diye konuştu.

Öğrenci Muammer Aslan, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyorum. Bugüne kadar yaptıklarının arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Her gelişinde Konya için yatırım müjdesi veren Cumhurbaşkanımızın bu gelişinde de müjdeler vermesini bekliyorum” diye konuştu.

Esnaf Talha Kesek ise, “Ülkemizin birlik ve beraberliği için istikrar için, çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak için çalışan taş üstüne taş koyan kim olursu olsun yanında olmak gerekir. Türkiye’ye oynanmak istenen oyunların önüne geçmek adına, Konyalıların her zaman duyarlı olduğunu biliyoruz. Bu duyarlılığın bugün de devam edeceği kesin” diyerek açıklamalarda bulundu.

KONYA’NIN GELİŞMESİNİ İSTİYORUZ

Esnaf Durmuş Akyel de, “Konya’nın gelişmesini istiyoruz. Yerel yönetimlerin daha duyarlı olması gerektiğine inanıyoruz. Hükümetimiz esnafın işini kolaylaştırırken, belediyelerin zorluk çıkarmaması gerektiğini düşünüyoruz. Akyokuş bölgesinin düzenlenmesi ve aileler için uygun hale getirilmesi gerektiğine inanıyoruz” dedi. İmam Mahmut Torun şu ifadelere yer verdi:“Toplumun manevi değerlerinin yükseltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu değerlerin yükseltilmesi için sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesi gerekir. Televizyon ekranlarındaki ahlaki değerleri düşük programların, yarışmalar kaldırılmasını istiyoruz” dedi.  Kuaför Arif Demiröz “Konya hükümete her zaman destek olmuştur. Bugünde destek verecektir. Cumhurbaşkanımızın Konya’ya müjdeler vermesi gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu. Baklavacı Selim Tural Ertürk,  “Konya her zaman istikrardan yana olmuştur. Bugüne kadar hükümete en önemli desteği Konya vermiştir. Bugün referandumda da en büyük desteği vereceğini düşünüyorum. Bu desteklerin ödülünü de Cumhurbaşkanımız veriyor. Bugün de önemli müjdeler vereceğini bekliyorum” dedi.

Haber: Fatih Ersoy

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar