KONYA ve KARAMAN SİYASETİ ZEHİRLENİYOR! MU?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sadrettin Soranlar, bugün köşesinden Karaman'ı uzaktan kumanda ile dekore etmek isteyen kişilere seslenerek, "Bu insanlar, seçim sonu ortaya çıkacak tablonun, yegane müsebbibi olacağını bilmeliler. O gün çıkacak başarısızlık tablosunda benim susmayacağımı da bilmelidirler" uyarısında bulundu.

SİYASETİ ZEHİRLEMEYİN!

Soranlar köşe yazısında Konya ve Karaman'da yaşanan siyasi gelişmeleri kaleme aldı. Karaman'da siyaseti dekore etme gayreti içinde olanlara seslendiği yazısında Soranlar, Karaman’ın AK Parti'de temsil düşüşünün Ahmet Sorgun ismiyle ilintili anlatıldığını belirterek, "Sorgun'un Karaman’ı, Karaman’daki bazı isimlerin de desteği ile uzaktan kumandayla kendilerince dekor ettikleri iddialarını duydum" dedi.

 

HESABINI VERİRSİNİZ

Sorgun’un yeğenini Karaman’da müdür, başka bir kişiyi de özel kalem gibi makamlara getirttiği iddialarının olduğunu ifade eden Soranlar, "Sorgun’un, başka bir yeğenini de belediye başkan yardımcısı yapmak istediği iddiaları ortada dolaşıyor. Ertuğrul Çalışkan bu durumlara direnmesinin bedelini mi ödüyor? Ertuğrul Başkanı, Başkan yardımcılığı koltuğunu peşkeş çekmedi diye, bel altı vurup yiyecek kadar alçalmamıştır siyaset, insanlar.. " dedi.

 

KONYA BİTTİ KARAMAN MI BAŞLADI?

Geçen seçimlerde Konya'da siyaset abilerine yapmayın AK Parti'yi Konya’da bitiriyorsunuz diye yalvardığını vurgulayan Soranlar, “O zamanın Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun'a, ‘Abi yapma Konya gidiyor’ diye köşemden feryatlar ettim ama beni dinleyen olmadı. Cumhurbaşkanımızın tek tek topladığı oyları, hamudu ile yediniz” diyerek Konya'yı yedik bitirdik şimdi sıra Karaman'a mı geldi? diye seslendi.

 

Yazıyı okumak için linki tıklayın

http://www.rasyonelhaber.com/makale/3375/karaman-ve-konyada-siyaset-zehirleniyor-mu

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar