Leyla Şahin Usta: Üretim dönemi başlıyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, gazetemizi ziyaret ederek, 31 Mart Mahalli Seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti'nin tüm teşkilatlarının ve başkan adaylarının sahada çalıştığını söyledi. 31 Mart Mahalli Seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi ile yapılan Cumhur İttifakı’na dikkat çeken Usta, "AK Parti olarak Konya'da Cumhur İttifakı başarılı olacaktır. Bugüne kadar çizgisinden hiçbir taviz vermeden yoluna devam eden tek parti AK Parti'dir. Bugün CHP'nin geldiği noktayı görüyoruz. Aday belirleme sürecinde yaşadıkları çizgilerinin ne denli değişken olduğunu görüyoruz" diye konuştu.

TEDBİRLERİMİZİ ALDIK

Dünya da küresel bir daralmanın yaşandığını ifade eden Usta, "Tüm dünya ekonomik anlamda daralma yaşıyor. Bu daralma başka ülkelerde olduğu gibi ülkemiz de de hissediliyor. Fakat bizler tedbirlerimizi aldık. Büyüyen ve gelişen bir ülke olarak yolumuza devam ediyoruz. Üreten bir toplum olma yolunda ilerliyoruz" ifadelerini kullandı.

GENÇLERİMİZ ÜRETECEK

"Üretim dönemi başlıyor" diyen Usta, "Biz gençlerimizle hep biraraya geldiğimiz de şunu söylüyoruz. Üretelim. Bu konuda ciddi desteklerimizin olduğunu ifade ediyoruz. Bundan sonra gençlerimiz için üretim dönemi başlıyor. Gençlerimiz üretecek ve ekonomiye destek olacak. Ülkemiz kazanacak. İthal eden değil, ihraç eden bir ülke olacağız" dedi.

HER ŞEY MEVSİMİNDE GÜZEL OLUR

"Market ve pazarda yaşanan fiyat yüksekliği vatandaşın alım gücünü düşürüyor. Bununla ilgili tedbirleriniz ne olacak?" sorusuna ise Usta, "Her şey mevsiminde güzel olur. Bu mevsimde kabak, patlıcan ve biber her zaman yüksek olmuştur. Bu yılda yüksek. Bunun için kışlık tüketeceklerimizi yaz aylarından temin etmeliyiz" dedi. Haber: Fatih ERSOY

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar