Orman: "Bu sezonki şampiyonluğumuzu Vodafone Arena'da kutlayacağız"

Nice zaferlere, nice şampiyonluklara, nice büyük başarılara ev sahipliği yapacak olan Vodafone Arena günden güne yükseliyor. Evimizden uzak olarak Süleyman Seba Sezonu'nda ve UEFA Avrupa Ligi'nde mücadelemizi sürdürüyoruz. Amacımız bulunduğumuz her kulvarda en üst noktaya ulaşmak. Bu uzun maratonda başarılı olacağına inandığımız çok iyi bir ekibimiz, çok kaliteli bir kadromuz var. Evimizden uzak olduğumuz bu dönemde, sizleri her maçımızda aynı coşku ve aynı heyecanla görmek istiyorum. Camiamızın desteğini sezon boyunca sürdürmesi, bizi başarıya taşıyacak en önemli etken olacaktır. İnşallah bu sezon sonunda şampiyonluğumuzu Vodafone Arena'da kutlayacağız.

Amatör branşlarımızdaki ve idari alandaki çalışmalarımızı da, aynı ciddiyet ve yoğunlukta sürdürüyoruz. Ben ve arkadaşlarım hep beraber Beşiktaş için en iyi olanı yapma uğraşı içindeyiz. Stadımız gibi sponsorluklarda da çok mesafe kat ettik. Türkiye'nin en önemli markalarıyla sponsorluk anlaşmaları imzaladık ve imzalamaya da devam edeceğiz. Böylece önümüzdeki dönemde branşlarımızın sponsorlarını tamamlayacağız. Bütün branşlarda sponsorlarla mücadele edecek olmamız Beşiktaş tarihine de bir ilk olarak geçecektir.

Lisanslı ürünlerimizi taraftarlarımıza ulaştıran Kartal Yuvası mağazalarımız, kulübümüz için önemli bir gelir kaynağı... Yeni sezon formalarımıza gösterdiğiniz büyük ilgi için sizlere teşekkür etmek istiyorum. Gerek ürünlerimizi gerekse de takımlarımızın kombine kartlarını alarak verdiğiniz destekle emin olun stadımıza bir tuğla da siz koyuyorsunuz, Beşiktaşımız'ın başarısına ortak oluyorsunuz.

Müzemize taşıdığı kupalarla gurur kaynağımız olan Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımımız, hem Hentbol Süper Ligi'ne Süper Kupa ile başlangıç yaptı hem de başarısını uluslararası alana taşıyarak EHF Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı kazandı. Teknik ekibimizi ve oyuncularımızı bu büyük başarılarından dolayı yürekten kutluyorum.

Yeni sezonlarına başlayacak olan Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımımız, Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, kadın basketbol, kadın ve erkek voleybol takımlarımız, Beşiktaş RMK Marine Takımımız iddialı ve yenilenen kadrolarıyla, Beşiktaşımız'ın ismini zirveye taşımak için mücadele edecekler.

Tüm takımlarımızı büyük Beşiktaş sevginiz ve muhteşem coşkunuzla şampiyonluk yolunda sonuna kadar desteklemenizi bekliyor; hepinize tüm sevdiklerinizle mutlu ve sağlıklı bir bayram diliyorum.
En derin sevgi ve saygılarımla..."

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar