Pekyatırmacı esnafı ziyaret etti

Tuhafiyeciler ve manifaturacılar esnafını ziyaret eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, esnafımızın her zaman yanında olmaya gayret ettiklerini söyledi.  Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçenin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Manifaturacılar ve tuhafiyeciler esnafıyla görüşen Başkan Pekyatırmacı, esnafımızın her zaman yanında olmaya gayret ediyor, onların bize ilettikleri sorunların çözümü için çalışıyoruz” dedi. Konya’nın her alanda gösterdiği başarının sırrının birlik ve beraberlik olduğunu kaydeden Pekyatırmacı, esnaflarla da her zaman bir araya gelerek bu birliği pekiştirmeye devam edeceklerini ifade etti” dedi.

SELÇUKLU DEĞERİNE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR

Selçuklu’da belediye ile vatandaş arasında engel bulunmadığının altını çizen Pekyatırmacı, “Selçuklu yatırımlar ve hizmetlerle değerine değer katmaya devam ediyor. Bu başarıda ekip ruhu ve planlı işleyişin yanında hemşehrilerimizin güveni ve güçlü desteği var. Altyapı, temizlik ve yeşil alan gibi temel belediyecilik hizmetlerinin yanında ilçemizin farklı noktalarına birçok hizmet kazandırıyoruz. Mahalle konakları, spor salonları, sağlık tesisleri, sosyal ve kültürel etkinliklerle Selçuklu her yıl gelişimini artırarak devam ediyor” dedi.

PEKYATIRMACI HASTALARI ZİYARET ETTİ

Daha sonra program kapsamında Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine geçen Pekyatırmacı, Hastane Başhekimi Erkan Ataş ve hastahane yönetimini ziyaret etti. Burada başhekimle birlikte hastanenin çeşitli servislerinde yataklı tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar