POLİS GİTTİ ORTALIK KARIŞTI

Vatan Caddesi Adalhan Kavşağı’nda polis kırmızı ışık ihlali yapan YAYALARA denetim yaptı. 3'er dakika arayla objektifimize yansıyan kareler, polisin yokluğunda vatandaşların duyarsızlığına pes dedirtti.

YAYALARA 108 LİRA CEZA YAZILDI

Konya Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri, araç denetimlerinin yanı sıra yayalara karşı da denetimleri artırdı. Kırmızı ışık ihlali yapan yayalara 108 lira idari para cezası kesildi. Kırmızı ışıkta yapılan uygulamayı gören vatandaşlar ilginç gözlerle polisi izledi. Polis, itirazları engellemek için kamera ile görüntü aldı.

VATANDAŞ BİLDİĞİNİ OKUDU

Selçuklu İlçesi Vatan Caddesi Adalhan kavşağında objektifimize yansıyan ve aralarında 3'er dakika olan üç fotoğraf karesi toplumun ne denli duyarsız olduğunu ortaya koymaya yetti. Polisin uygulama merkezinden ayrılması ile yayalar yeniden kırmızı ışık ihlali yaparak, araçlarla adeta dans etti.

DOLMUŞÇULAR YENİDEN YARIŞA BAŞLADI

Kurallara uymayan sadece yayalar değildi. Objektifimize yine polisin ayrılması ile takılan bir başka fotoğraf karesinde ise dolmuşçuların yaya yolunda yolcu kapma yarışı takıldı.  Yaya yoluna araçlarını durdurup yolcu bekleyen dolmuşçular, aynı zamanda araç trafiğini de olumsuz yönde etkiledi. Haber: Fatih ERSOY

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar