Söz meclisleri Karatay’a değer katıyor

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Karatay Söz Meclisi” nde hemşehrileriyle istişarelerde bulunarak vatandaşların taleplerini dinledi. Belediyecilik hizmetlerinde bu tür buluşmaların önemli olduğunu belirten Başkan Kılca, “Karatay Söz Meclislerimiz, ilçemize, insanımıza ve hizmetlerimize değer katıyor” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, her hafta Salı günü “Karatay Söz Meclisi”nde hemşehrileriyle bir araya geliyor. Karataylıların taleplerinin tek tek dinlendiği ve çözüm için istişarelerin yapıldığı Karatay Belediye Meclis Salonu’ndaki programa Başkan Hasan Kılca’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ile Karataylı vatandaşlar katılıyor.

KILCA: “HALKIMIZDAN AYRI DURMADIK”

Kılca, “Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımızdan ayrı durmadık. Bir şekilde onlarla bir arada olmaya büyük özen gösterdik. Bu hassasiyet ve anlayışla bugüne kadar da on binlerce hemşehrimizi dinledik ve onların taleplerine cevap vermeye gayret ettik. Karatay Belediyesi olarak katılımcı ve şeffaf yerel yönetim anlayışını uygulamaya azami hassasiyet gösteriyoruz. Bu buluşmaların ilçemize ve insanımıza değer katmaya devam devam edeceğine inanıyoruz” dedi. Karataylılar da bu tür buluşmalarla kendilerini dinleyip çözüm üreten Başkan Hasan Kılca’ya teşekkür ettiler.

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar