Tuğba Yurt Konya'da hayranlarını coşturdu

İsmail Saatçioğlu'nun organizasyonuyla ünlü sanatçilar Tuğba Yurt ve İlyas Yalçıntaş Atiker Düğün Salonunda sevenlerine unutulmaz anlar yaşattılar. Sevilen parçalarını seslendiren Tuğba Yurt şarkılarıyla konsere gelenleri coşturdu. Konya’ya daha önce geldiğini söyleyen sanatçı Tuğba Yurt Konya'nın çok yüksek bir enerjiye sahip olduğunu kaydetti.

Yurt, "Konya'da 2 gün daha programlarım ve konserlerim olacak. Konya çok güzel ve tarihi bir şehir olarak benim için ayrı bir yeri var. Mevlana Müzesi ve diğer güzel yerleri ilk fırsat bulduğum zaman gezme imkanı bulacağım. Yarın dolu dolu bir şehir turu yaparak Konya'nın yöresel lezzetlerini tadacağım. 'Güç Bende Artık' şarkısı sevenlerim tarafından internette rekoru kırıyor ve burada da şarkılarıma eşlik ediyorlar. Şarkıların hikayesinden çok sesime yakışması benim için çok önem arz ediyor. Sevenlerimi daha güzel şarkılarla buluşturmak için ekibimle birlikte çalışıyorum" şeklinde konuştu. İlyas Yalçıntaş, sevilen parçalarını hayranları için seslendirdi. Tuğba Yurt ve İlyas Yalçıntaş’ı dinlemeye gelenler tadına doyulmaz birbirinden güzel şarkılarla unutulmaz bir gün geçirdiler.  

Organizasyonu düzenleyen İsmail Saatçioğlu, konsere ilginin çok yoğun olduğunu belirterek, ilerleyen tarihlerde Ebru Gündeş’i Konya’ya getirmek için çalıştıklarını aktardı. Konsere gelenlere teşekkür eden Saatçioğlu, Konya’nın sosyal yaşamına katkına bulunmak için çalıştıklarını söyledi.

 

 

Haber: Ramazan Düşünceli

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar