MİT TIRLARI SKANDALININ HAİN SAVCISI BAKIN DAHA NELER YAPMIŞ !!!

Geçtiğimiz günlerde bir dost aracılığı ile elime bir dosya ulaştı. Dosyanın sanıkları 6-7 yıldır tutuklu cezaevinde. Bu yazdıklarımı dikkatli okuyun dostlar!!!  FETÖ denen hain yapının yıllardır insanlarımızı nasıl harcadığını görün. Dosyada elle tutulur hiçbir suç yok. Dinlemeler komple usulsüz !! Ortada bir şahit var oda dosyanın Savcısı'nın tehdidi ile yalancı şahitlik yapıyor ve bunu da daha sonra itiraf ediyor. Daha neler neler ...  yaz yaz bitmez...

Böyle bir şey olur mu? Demeyin. Olur olur, hem de çok oldu... FETÖ denen hain şebekenin,  kuyruğuna basan yiğitlerimiz, aynen böyle kumpas dosyalarla harcandı. Ve bu yiğitler şimdi cezaevinde..

Dosyanın yine komik ve enteresan bir tarafı da bu dosyanın hakimleri ve savcıları şuan  tutuklandılar.. Güler misin? Ağlar mısın?  gerçi dosyanın her tarafı komik ve enteresan.. Adeta Yeşilçam filmleri senaryoları gibi, bir elden yazılıp çizilmiş sanki...

Evet filim gibi, hakimler ve savcılar operasyonu yapan polisler dahi FETÖ' den tutuklu,  fakat mağdurlar hala cezaevinde...

Şimdi gelelim dosyanın en skandal ismine!  Sevgili dostlarım bu dosyanın Savcısı kim?  Çok değil birazcık araştırma yaptım, hemen her yerde karşıma skandal isim çıktı.

Peki, kim bu?

Bu dosyanın Savcısı MİT tırlarımızı durduran, sonra da pişman değilim diye açıklama yapan FETÖ' nün hain savcısı Ö.Ş. Şimdi anladınız mı bu hain savcılar kumpaslarla insanlara neler yapıyorlarmış.  İnsanları gece yarısı evinden alıyor, sana gün yüzü göstermem diye tehdit ederek yalancı şahitlik yaptırıyor. Neyse ki bir de Rab’bin hesabı var ve bunların hepsi ortaya çıkıyor.

Ortaya çıkıyor çıkmasına da ama hala bu kumpaslarla bu hain kumpaslarla cezaevine atılan yiğitler, halen cezaevinde adalet bekliyorlar. Bilindiği gibi Nusret Argun da bu hain FETÖ yapılanmasının mağduru idi. Gerek siyasi, gerek medya çevresi ile sesini duyurabildi ve dışarıya çıkabildi. Peki, sesini duyuramayan onlarca , yüzlerce mağdur yiğidimiz ne olacak ???

İşte şimdi dikkatli yürekli yiğit hakimlere ve savcılara ihtiyaç var.

Adam gibi adam hakimlere ihtiyaç var.

Buradan acizane bu garip köşemden yürekli Savcılarımıza, Hakimlerimize sesleniyorum. Ülkesini seven, vatanı için gözünü kırpmadan canını verecek birçok yiğidimiz bu tür kumpaslarla cezaevinde. Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ'ın da dediği gibi, Bunları tek tek ayıklayıp çıkarmanız, bulmanız, tespit etmeniz lazım. Bunları eften püften şeylerle, yalan dolan dosya oluşturarak cezaevine attırdılar ki kendileri dışarda rahat cirit atabilsinler diye.  Yani yiğitleri,  kumpaslarla içeriye attırdılar, dışarı hain kaynadı. Yıllardır ne çekti bu ülke bu hainlerden. Kene gibi ülkemizin kanını emdiler şerefsizler. Ama artık değişti.  Şimdi ADALET zamanı..

Bu kumpaslarla içeriye giren vatansever yiğitlerimiz, şimdi yürekli hakimlerimizden, savcılarımızdan gelecek adaleti bekliyor.  Aslan'sız dağları,  leşçi sırtlanlar çakallar sarar. Bu güzel Memleketimin milliyetçi yiğit Aslanlarını bu kumpaslardan ayıklayın artık.

Manevi sorumluluğunuz çok büyük.

Şayet, bana dokunmayan yılan bin yaşasın der kenara çekilirde bu mağdurları ayıklamazsanız, sizin bunları mağdur eden FETÖ’cü hainlerden ne farkınız olacak?