Mensubu olduğumuz, Yüce İslam Dini’ne ve değerlerine yönelik sistemli bir şekilde saldırılar devam etmektedir.

***

        Özellikle Peygamber Efendimizi zaman zaman karikatürize ederek, ismini ayakkabı, terlik ve vb. şeylerin altına yazarak mukaddes değerlerimizle oynayan pis eller çoğaldı.

***

        Geçen haftalarda muhafazakar denen bir kanaldaki reklam beni derinden yaraladı. “ahmed’s” markalı bir fasd foot firması peygamberimizin isimlerinden olan Zebur,İncil’de de geçen ahir zaman peygamberi olarak vasıflandırılan Ahmed ismi şerifini kullanmaları ne kadar talihsizlik…!

***

        Mahmood isimli kahve de aynı özelikte; Peygamberimizin güzel isimleri çok  ancak dört tanesini bilmek, hürmet göstermek zaruridir. Ahmed, Mahmud, Muhammed, Mustafa (S.A.V), bu ismi  şeriflerini itibarsızlaştırmak için dinimizin mukaddesatına saldırılar öyle çoğaldı ki bizler sadece uyuyoruz.

***

        Firma ismi koyacak başka hiç isim kalmadı da efendimizin mübarek ismi şerifleri mi kaldı? Biz sessiz olduğumuz müddetçe mukaddes değerlerimizi ayaklar altına alanlar çoğalmaya devam edecek.

***

        İnternet oyunlarında, çizgi filmlerde mukaddes değerlerimizi rencide etmek için bilinçaltları mesaj bombardımanına tutulmaktadır.

***

        Avrupa’da zaman zaman peygamberimizi karikatürlerle değersiz kılmaya çalışan haçlı şer ittifakı; oyunlarına İslam’ın mukaddes değerlerini kullanarak alet etmekteler. Vahşi batı İslam’ı ve değerlerini asla kabullenmez… kendi köhnemiş hükmü kalmayan dinlerini ayakta tutabilmek için çirkin bir şekilde bizim değerlerimizle alay ederler.

***

        Müslüman kimliğimizle mukaddes değerlerimizin farkında olarak; bilinçli olarak yapılan karalamalara, itibarsızlaştırma, değerlerimizi ayaklar altına alan hareketlere dur demeliyiz.

***

        Hasıl-ı kelam; Mukaddes değerlerimizi ayaklar altına alan şer yapılanmaların farkında olarak; değerlerimize uzanan pis elleri zamanında kırmazsak, değerlerimizle oynamaya devam edecekler.