Son 3-4 yıldır, ülkemiz üzerindeki kaos planlarını devreye sokan emperyalist, Siyonist düzen; istedikleri neticeyi almayınca, derin planlarını uygulamak için terörün her türlüsünü beslemekte; onlar aracılığı ile hedeflerine ulaşmak için aleni bir şekilde desteklerini arttırmaktadır.

***

        2018’e daha dikkat! Suriye üzerinden bizi yıpratmaya çalışanlar, bunun yanında doğu komşumuz İran’ı da karıştırarak, ateşlenen fitne fitillerinin kollarını bize uzatarak, bizim de enerjimizi boşa harcatma yoluna gitmekteler.

***

        İran şu aşamadan sonra karıştırılmaya devam edecektir. Nasıl bizleri yıllarca kardeş kavgasına tutuşturup böldükleri, (sağcı, solcu, alevi, sünni, laik, anti laik…) fitne ateşi ile birbirimize düşürdükleri gibi İran üzerinde yaşam biçimi, din algısı, ekonomik buhran v.b üzerinden fitne kazanlarını kaynatan vahşi batı; kendi çıkarları için her türlü hukuksuzluğu, çirkefliği yapabilecek vasfa sahiptirler.

***

        ABD, terör örgütlerini kullanmakta o kadar ustalaşmış ki içimizdeki hainleri kırk yıl kendi emelleri için kullandıkları gibi. Görüntü olarak bizden, iç alemi hainliklerle dolu binlerce satılmış hainin neler yapabileceğini acı olarak yaşadık.

***

        Güçlü bir Türkiye’yi hiç bir güç dengesi istemez. Dünya mazlumlarının yanında olmamız; onların derin planlarını baltalar. İslam Alemi’nin rehberliğine niyet eden bir Türkiye, ikinci bir Osmanlı demek olup, bunun farkında olan vahşi batı, bizi oyalamak için destek verdikleri terör unsurları ile yıpratarak kendimize gelmemizi, derin köklerimiz ile tekrar buluşmamızı engellemek için her türlü kirli oyunu oynarlar.

***

        Hal böyle iken 2018 kırılma noktası olabilir. Biz milletçe kenetlememizi sürdürdükçe, kaynatılan fitne kazanlarını soğutarak, oyunları bir bir bozdukça; emin olunuz 2018, fetret devrinin sonu, ikinci bir şahlanışın miladı alabilir. Yeter ki kimin safında olduğumuzun bilincinde olalım.

***

        Öncelikle eğitimde yerli ve milli politikalarla yozlaşan sistemi ayağa kaldırmak, savunma sanayimizi dışa bağımlılıktan milli varlıklarımızı harekete geçirerek   kurtarmak, en önemlisi ekonomik bağımsızlığımızı sağlamak mecburiyetindeyiz.

***

        2018’de üstümüze üstümüze gelecekleri aşikar. Kuzey Suriye’de terör koridoru açma hedefleri için yoğun bir çatışma yılı olacağı kaçınılmaz. Arfin operasyonunda geç kalındıkça sıkıntımız daha da artar. Bir gece ansızın değil, hemen burnumuzun dibindeki şer yapılanma dağıtılmalıdır. Aksi takdirde daha da büyüyerek 2018 yılının zor geçmesi bizim için kaçınılmaz olu

     Hasıl-ı kelam; 2018’ e  daha dikkat! Oyunlar bizim üzerimize kurgulanmış ve oynanmakta.

        Ey Allah’ım; aynı hedef doğrultusunda, cennet vatanımızda, al yıldızlı bayrağımızın gölgesinde, milletçe kenetlenerek, “hepimiz birimiz için birimiz hepimiz için” şuuru ile yaşamayı milletimize lütfet. Şer planları onların üzerine bozuver, bize hakkı, hakikati göster. Amin…