MAŞALARINIZIN TOPU CEHENNEME!

        Suriye’de yakılan ateşi bize doğru körükleyen şer ittifakı, Cerablus’la başlayan, Afrin’le devam eden harekatlarla köşeye sıkışırken, Afrin merkezine doğru ilerledikçe, şehit sayımızın artmaya başlaması yüreğimize kor ateşi olarak düşmeye devam ediyor.

        Vatan nedir? Bayrak nedir? Bağımsızlık nedir? Sorularının cevabını çok iyi bilen bu aziz millet; ölüme koşarak gidecek kadar mukaddes değerlerine bağlıdır.

        Son olarak helikopterimizin düşmesi ve alçakça kurulan pusu neticesinde on bir vatan evladı şahadete yürümüştür. Milyonlar da vatanımızı her türlü tehlikeden korumak için şahadet uğruna bedenini feda etmeye hazırdır.

        Ey vahşi emperyalist sömürücüler! Maşalarınız binlerle cehenneme postalandı. Bizim aslanlarımızdaki bu kararlılık ve iman duygusu oldukça emin olunuz ki maşalarınızın topu cehenneme doğru hızla postalanacak. Gün gelecek, maşaları tutan elleriniz de kesilecek.

        Her türlü himaye gören terör yapıları, milli güvenliğimizi tehlikeye düşürmek için onlarca yıldır, alçakça hainlikler içinde… Dinden, imandan, insanlıktan nasibini alamayan, kiralık katil sürüsü maşalar her dönem var olagelmiştir.  

        Suriye’ye azim ve kararlılıkla sürdürdüğümüz harekat devam ettikçe, Suriye’de zulme uğrayan, vatanlarından çıkartılan milyonlar inşallah kurtuluş ve huzura ereceği günler yakındır.

        Bizim tarihimizde sömürü yoktur. İslam medeniyetinin kardeşlik anlayışını hakim kılma esasına dayanır. Afrin’de, İdlip’te Münbiç’te…var olmamız bu kardeşliğin gereğidir.

        Onlarca yıldır uyutulan, tarihi değerlerimizle ve gerçeklerimizle ters düşürülen bu millet; küllerinden doğmakta…

        Daha düne kadar ecdadımıza küfrettirilmekte, manevi değerlerimiz aşağılanmakta, kutsallarımızla savaş verilmekte idi.

        Batı hayranlığı uğruna unutturulan kudretli, milletin çıkarlarını düşünen, siyasi dehanın kıymetini daha yüzüncü ölüm yıl dönümlerinde anlamaya ve anlatılmaya başlandı. Biz, Sultan İkinci Abdulhamid’i anlayabildiğimiz gün, tarihimizden ne denli koparılmakta olduğumuzu da anlarız.

        Kökümüzle buluştukça milli ve manevi değerlerimizi kucakladıkça emperyalist, sömürü düzeninin korkulu rüyası olmaya devam edeceğiz. Çünkü Müslüman Türk’ün hamuru sağlamdır. Peygamber duası alan bir milletin sırtı asla yere gelmez. Ancak biz kendimiz gibi öz değerlerimizle hareket etmeye devam edersek.

        Hasıl-ı kelam; şehitlerimiz yüreklerimizi yakarken, ocaklara ateş düşerken, onlar Rabbimiz’in müjdelerine nail olmakta… Vatanımızın, istiklal ve istikbalimizin teminatı olan bu  kahramanlarımız oldukça maşalarınızın topu cehenneme postalanmaya devam edecektir.

        Ey Allah’ım; kahraman ordumuzu muzaffer eyle. Onları manevi himayen altına alıver. Bu ordu İslam’ın son kalesi Anadolu’nun Mehmetçikleridir.