Bugünkü yazım gazetedeki son yazım olacağı için müsaadenizle heyecanımı paylaşacağım. Sertap Erener'in bir şarkısı var yeni bir hayata baslarken hep o gelir aklıma "yeni bir aşk yeni iş yine gülecek bir neden lazım" diye tam şu günlerim için uygun bir şarkı... Şimdi yakın dostlarımız bilir farklı bir mecraya adım atıyoruz inşallah.

***

Onur ve gurur duyduğum gazetecilik mesleğimi şimdiye kadar iki gazetede yaptım. Gazetecilik, kimliğini taşıyanın hakkını vermesi gereken bir meslek. Ama camiada iyi dürüst insanlar olduğu kadar bir merhabası bile menfaat üzerine kurulu insanlar gördüm. Bunlar meslek adına üzücü ama çalıştığım hizmet verdiğim Rasyonel Haber Gazetesi hayata farklı bir gözle bakmamı sağlayan özü sözü bir insanlardan oluşuyor.

***

Medya sektöründe üzerimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Belki ilerleyen zamanlarda yine bir başka köşede buluşuruz. Şansımla ilgili devam edeceğim ama erken seçime de değinmeden geçmemek olmaz ki. 18 Nisan Çarşamba günü Türkiye’nin ve benim gündemimi değiştirdi tamamen ve ikisi de sürprizdi. MHP Genel Başkanı seçim tarihi için Ağustos'u işaret ederken Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran diyerek noktayı koydu. Borsalar erken seçimden olumlu yönde etkilendi şimdilik herhangi bir sorun gözükmüyor.

****

Cumhur İttifakı ile gireceğimiz erken seçime daha 2 aydan fazla gün var. Türkiye bir çok seçimi atlattı eminim ki bu seçim de Türkiye'nin belirsizliği önündeki engelleri kaldıracaktır ve yeni Türkiye yolunda önemli bir adım olacaktır. Sunucunun Türkiye ve herkes için hayırlı olmasını diliyorum.

***

Artık Zabıt Katibi olarak İstanbul'da görev yapacağım hayırlısıyla az önce de dedim ya yeni bir sayfa, yeni bir mecra yani hukuk camiasına adim attım. Ne demişler doğduğun değil doyduğun yer..

***

Artık İstanbul'da farklı ve renkli bir şehire kavuşmanın verdiği mutlulukla; KONYA'YA ELVEDA, ŞEHR-İ İSTANBUL İÇİN MERHABA

BAKİ SELAMLAR...