Geçtiğimiz günlerde ilginç ve bir o kadar da dikkat çekici bir yazı okumuştum. Aklımda kaldığı kadarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Ne kadar doğrudur bilinmez ama en azından denemekte fayda var. Suyun da hafızası var...

Bir bardak suyu ‘Benim endişelerimi temizlesin’ düşüncesiyle içilirse bedende bu komutu yerine getirir diye başlıyor yazı...

Örneğin zihninizden “Bütün kuşkularım, korkularım arınsın, bedenim bunlardan temizlensin” diye geçirip, suyu içtiğinizde, o kesin şifadır. Çünkü, sözlerle suya frekans yüklemiş oluyorsunuz. Düşündüğün anda beyin onu tanımlayarak bir dalga boyu yayıyor.

Ve sen suya doğru bakarak bunları söylediğinde kayda alıyor. Bütün bunlar düşünülerek içildiğinde, bedenin ihtiyacı olan bir işleve bürünüyor. “Beni üzüntülerimden temizlesin” diye içildiğinde bedene o şekilde aktarılıyor ve komutu yerine getiriyor. Huzura kavuşmak, dertlerden kurtulmak için önce derin bir nefes almak, yaşam enerjisini bedene aktarmak sonra da bu düşüncelerle suyu içerek şifa bulmak mümkündür.

Yarın için düşüncelerinizi, niyetlerinizi ve dileklerinizi bir kağıt bardağın üzerine yazın, suyun bunların tezahürüne yardım etmesi için. Bazen bu, “yarın şaşırtıcı şekilde yaratıcı olacağım ve sevgiyle parıldayacağım” gibi genel iyi bir prensip olabilir veya “yarın bu durum ile zorluğumu çözmeyi diliyorum” gibi spesifik olabilir. Bunu tam bir zihinsel berraklık ve şükran ile yaptıktan sonra, suyun yarısını için ve suyun büyük yoğunluk ile yansıttığını ve evrene büyütücü bir anten olarak davrandığını bilerek uykuya dalın.

Siz uyurken, bilinçaltı zihniniz hem bedeninizdeki suyla hem de bardaktaki suyla iletişim kurmaya devam eder ve sizin konsantre olduğunuz şeye yapısını değiştirir, sabahleyin uyandığınızda ve bardakta kalan suyu içtiğinizde, tam tamına hayallerinizi içiyor olursunuz.

Bunu her gece yapın ve nelerin olduğunu görün, mucizeler katlanır ve sağlık daha hızlı şekilde güçlenir. Su, insanların sahip olduğu en güzel, değişken ve düşünceden etkilenen fiziksel maddedir. Su, varlığımızın hologramında nihai fiziksel tezahürdür ve eğer suyunuzu severseniz, o da sizi sever ve yolunuzda size yardım eder. Su canlı ve farkındadır.

Yazı oldukça uzun birçok konuyu örnekleri ile sunuyor. Ben kısaltılmış bir haliyle paylaşmak istedim. Denemekte fayda olduğunu düşünüyorum. Ha siz denediniz mi diye soruyorsanız hayır denemedim. Ama bu denemeyeceğim anlamına gelmez

Bir gece bir bardak suyu bu niyetle içmeyi hayal ediyorum ama; yazı da söylendiği gibi kalbimi ve zihnimi boşaltamayacağımı bildiğim için gerçekleştiremeyeceğimi de biliyorum.

Makale ne kadar doğrudur yapılacak testler ile kanıtlanır. Fiziksel olarak zarar verecek bir durum ortada görünmüyor...