Tarihimizin en kara gecesi, 15 TEMMUZ’ un   üzerinden iki yıl geçti. Ülkemiz üzerinde uzun yıllar sinsi sinsi planlar kuran emperyalist sömürü düzeni, içimizden elde ettikleri, 1 Dolar’a satın aldıkları kansız, vatansız, bayraksız maşaları aracılığı ile en uzun, kapkara geceyi bu millete yaşattılar.

***

        Mevlam; bu millete inayet eyledi de… Korkuyu yenen, tanka yürüyen, vücudunu siper eden bu aziz milletin evladı istikbal ve istiklaline kasteden yerli apoletli, kravatlı teröristlerin hain emellerine dur dedi.

***

        “15 TEMMUZ” hafife alınacak, tiyatro denecek bir olay değil bir milletin var oluş mücadelesidir. Her yaştan 250 şehidimizi aslanımızı unutma! Yüzlerce yaralanmış gazimizi unutma! Tv ekranlarında canlı canlı milletin meclisine bomba yağdıran hainleri unutmak, yeni 15 TEMMUZ’ lara çanak tutmak ,işgal girişimini hafife almaktır. İki yıldır o kadar çok algı operasyonları yapıldı ki nerede ise şer çetesi bu olayı yapmadı, sütten çıkmış ak kaşık gibi apak hale getirilmeye çalışılıyor.

***

        Uçaklardan, tanklardan, helikopterden milletin silahı ile millete silah doğrultan mahluklar; keşke doğmaz olaydınız da bu kalleşliğin içerisinde yer almayaydınız. Bu yapılanın akılla, mantıkla, vatanla, bayrakla, dinle, imanla alakası olmayıp, emanet edilen makamları hıyanet için kullanmak bu milletin güvenliği yerine millete terör estirmek hıyanetin, alçaklığın geldiği noktayı gözler önüne sermektedir.

***

         Mahkeme salonlarını şarlatanlığa çevirmek isteyen hainlere dur dememek, hak ettikleri cezayı geciktirmeden vermemek  aziz milletimizin 15 TEMMUZ’da dişi,  tırnağı, kanı ile yazdığı destana hıyanet etmekle eşdeğerdir.

***

        15 TEMMUZ haçlı zihniyetinin ülkemiz üzerinde planladıkları onlarca yıllık şer planlarının ortaya çıktığı, gerçekte İslam’ın (Ehl-i Sünnet’in) son kalesi ANADOLU’yu işgal etmek için hangi kılıflar altında çalışıldığının göstergesi olmuştur. Eğitim ayağı ile milletimizin ulvi duygularını sömüren hıyanet çetesi her yolu mubah görerek, dinimizin değerlerini kendi çıkarları içinde esnetmiş, fitne yolu ile bu milletin manevi çimentosu olmuş Ehl-i Sünnet dairesinde hizmet eden cemaatleri de lekelemişler. Asıl maksat Müslümanlar arasında fitneyi körükleyerek kardeşliğimizi zedelemektir.

***

        15 TEMMUZ; Çanakkale’de yarım kalan hesabın, Haçlı ittifakının ülkemiz üzerindeki çirkin emellerinin fiiliyata döküldüğü, uzun süre hazırlanıldığı ılımlı İslam projesi ile dinimizin kutsal değerlerinin örselendiği süreçlerden sonra nokta koyma hareketi idi. Bu millet; çirkin oyunu tam zamanında milli birlik ve beraberliği ile bozmuştur.

***

Hasıl-ı kelam; “Su uyur, düşman uyumaz.” 15 Temmuz’u asla unutmamak, dersler çıkarmak gelecek nesillerimize de ibretlik olarak aktarmak vatandaşlık ve millet olma görevimizdir. Tarihte böyle bir hıyanet ve alçaklık görülmemiştir. Vakit hesap görme ve milletimizin haklı taleplerini yerine getirme zamanıdır.15 TEMMUZ’ u unutma, unutturma!