15 Temmuz sürecinden sonra emperyalist düzenin oyunlarına karşı hassas hale gelen “MİLLİ VİCDAN” hayal kırıklığına uğramaya devam ediyor.

Son olarak Papaz Brunson davasında, “MİLLİ VİCDAN” derinden yara almıştır.

***

Terör kıskacı ile onlarca yıldır üzerimize üzerimize oynanan kirli ve pis oyunların kurgulayıcılarından birisi olan ajan; sembolik hüküm giydi. Ancak bunca yapılan yıkıma, ekonomik savaşa,  restleşmeye rağmen, ülkemizin hukukunun hiçe sayılması vicdanları ümitsizliğe sevk etmiş, adalete olan inancın zedelenmesine sebep olmuştur.

Dolarlarını bozduran, yerli ve milli imkânlara yönelen milletimiz; adeta şok oldu. Gerçi perşembenin gelişi, çarşambadan belliydi. Son bir ay esnemeye başladık. Mahkeme heyetinde değişikliklere gidildi. Sert ve kararlı tutum, buz parçası gibi hızla eridi.

Sayın Cumhurbaşkanı: “ Bu fakir, hayatta olduğu sürece kimse o teröristi alamaz!” ifadeleri güvencemizdi…

***

Milli birlik ve bağımsızlığımıza kasteden odaklar; papaz Brunson gibi nice ajanlardan faydalanmakta, hatta içimizden satın aldıkları hainleri kullanmaktalar. Bu hainler gerekli cezayı almazlarsa Brunson olayında olduğu gibi… Emperyalist egemen güçlere teslim olmaya devam edersek, başımız hem terör belasından hem de ekonomik terör saldırılarından kurtulamaz. MİLLİ VİCDAN sürekli derinden yaralanmaya devam eder.

Kahraman edası ile ABD’ye dönen Brunson; Oval Ofis’te Bay Trump’un elinden üstün hizmet madalyası alırsa şaşırmayınız.

Papaz; kusursuz hizmetini yaptı. Türkiye’yi rahip görüntüsü ile öyle karıştırdı ki son olarak ekonomik dengemizin altüst olmasına sebep oldu. Adalet ve İçişleri bakanlarımızla ilgili kararları geçerliğini sürdürüyor. Halk Bankası üst yöneticisi hala tutuklu. FETÖ’ yü hala emperyalist düzenleri için kullanmaya devam ediyorlar.

***

Neden hep biz taviz vererek egemen güçlerin ekmeğine yağ sürüyoruz?

FETÖ ile mücadelede Brunson bir kozdu. O da elimizden alındı, maalesef.

Hasıl-ı kelam; Papaz Brunson kararı, milli vicdanı derinden yaralamakla kalmayıp, emperyalizme karşı yumruk haline gelen milletimizi tarifsiz hayal kırıklığına uğratmıştır.

İnşallah! Şer gördüklerimizde hayır vardır.