Onur yürüyüşü adı altında, gökkuşağı rengini sembolize eden paçavraları ile ahlaki değerlerin dip yaptığı; basına, sosyal medyaya düşen görüntüler; inanan gönülleri yaraladığı gibi aynı zamanda kahretmektedir.

***

Affedersiniz “ibneliğin” , “lezbiyenliğin” onuru, yürüyüşü olur mu? Erkek- erkekle, kadın- kadınla bu nasıl bir anlayış…? Bizleri insan olarak en güzel surette yaradan Mevlamız; neslin sağlıklı bir şekilde devamını nikah müessesine ve karşı cinslerin birlikteliğine bağlamış iken, kokuşmuş Avrupa kültürünü bize yamamaya çalışan sistemli tuzaklara fazlası ile düşüyoruz.

“Lelev ki ibneyiz” vb. slogan ve pankartlarla Müslüman mahallesinde neyin peşindesiniz? “Lut Kavminin Çocuklarıyız” pankartı ile neyi ifade etmeye çalışıyorsunuz?

***

AB’ye uyum yasaları ile onlarca yıl tüm değerlerimiz deforme oldu.  LBGT v.b oluşumlar dernekleşerek “Onur Yürüyüşü” adı altında ahlaksızlıklarını sergiliyorlarsa, bu cesareti nereden almaktalar?

Kanunlar; halkın genel ahlakını korumakla da mükelleftir. Milli ve manevi yapı örselenmeye devam ederse; ortada aile diye bir kurum kalmaz. Milletimizin devamlılığını bu eşcinseller mi devam ettirecek? Bunun vebali çok ağırdır. Nikahsız ilişkiler bir taraftan, eşcinsellik bir taraftan durum vahim!

***

Gayr-i meşru hayatı özendirici tv programları, maalesef giderek artan bir hızda yaygınlaşmakta… Yerli ve milli olduğunu iddia eden bir televizyon kanalının dizisinde erkek - erkekle, çıplak olarak yatakta görüntü vermiş. Sosyal medyada kanalın ve dizinin ismi de yazıyordu.  Bizim ilgili ve yetkililer ne iş yapar? RTÜK bostan korkuluğu mu? Hükümet bu tür konulara duyarlı olmayacaksa, kim duyarlı olacak?

Neme lazım” demek, top yekün helâkın gelmesi demektir. Lut kavmi kıssası Kur’an-ı Kerim’de anlatılmış. Okumak ibret almak gerekir. Tarihin tekerrür etmesi mi lazım? Bela mı istiyoruz?

Müslümanlar uyanık olmalı, sesini yükseltmeli…

Hasıl-ı kelam; Onur yürüyüşüymüş… hadi ordan ! Onur (haysiyet) nedir bilir misiniz? Yaptığınız çirkin fillere başka isim bulamadınız mı?

Şunu da ifade etmek isterim. Sosyal paylaşım sitelerinde gökkuşağı sembolü olan fonlar var. Bilinçsizce paylaşımlarımızın altına o fonu kullanarak LBGT’ lilere hizmet etmiş oluruz. Lütfen, hassasiyet gösterelim.

Mevlam; bozulan nesli, ıslah etsin…Amin…